KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13163009
nr 1316 3009
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Oljemålning, Bro i landskap. Signerad. Olja på pannå, 23x31 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 30 mars 2020
kl 19:54:23
30/3 18:28:20
30/3 18:29:48
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt